OFERTY ARCHIWALNE:

30.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych  na świadczenie usługi cateringowej podczas Konferencji fachowej w dniu 8.12.2022 r., w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 5.12.2022 r. o godzinie 13:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_usługa cateringowa

Załączniki do zaproszenia_usługa cateringowa

30.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych  na realizację usługi tłumaczenia symultanicznego (polsko-niemieckiego, niemiecko-polskiego) podczas Konferencji fachowej w dniu 8.12.2022 r.,  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 5.12.2022 r. o godzinie 13:00.

Zaproszenie do składania ofert_tłumaczenie symultaniczne 8_12

Załączniki_tłumaczenie symultaniczne 8_12

28.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych  na wykonanie i dostawę materiałów na Konferencję fachową  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

UWAGA! Zmiana terminu składania ofert!

Termin składania ofert upływa dnia 1.12.2022 r. o godzinie 15:00.

Zmiana treści zaproszenia do składania ofert

Termin składania ofert upływa dnia 30.11.2022 r. o godzinie 15:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_materiały na konferencję _korekta terminu

Załączniki do zaproszenia_materiały na konferencję

28.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na druk rozszerzonego folderu o byłym obozie jenieckim  – Stalag VIII A w czterech wersjach językowych  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 1.12.2022 r. o godzinie 13:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_druk rozszerzonego folderu

Załączniki do zaproszenia_rozszerzony folder

18.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na druk 4 tablic, informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA, wykonanie stelaży (konstrukcji wsporczej), transport do siedziby Zamawiającego  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 24.11.2022 r. o godzinie 12:00.

16.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie treści do rozszerzonego folderu o Stalagu VIII A wraz z tłumaczeniem ich na język niemiecki, angielski i francuski  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 21.11.2022 r. o godzinie 15:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_opracowanie treści do folderu

Załączniki do zaproszenia_opracowanie treści do folderu

8.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na realizację usługi tłumaczenia (polsko-niemieckiego, niemiecko-polskiego) podczas trwania seminarium dydaktycznego dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej, Część II”  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 14.11.2022 r. o godzinie 13:00.

4.11.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wybór trenera, który poprowadzi seminarium dydaktyczne dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej, Część II”  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 10.11.2022 r. o godzinie 13:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_trener seminarium 15_11

Załączniki do zaproszenia_trener seminarium 15_11

20.10.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie projektu i druk przewodnika ze wskazówkami dydaktycznymi po miejscu pamięci Stalag VIIIA w czterech wersjach językowych  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 27.10.2022 r. o godzinie 15:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_przewodnik ze wskazówkami dydaktycznymi

Załączniki do zaproszenia_przewodnik ze wskazówkami dydaktycznymi

13.10.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie projektu graficznego 4 tablic na podstawie materiałów przekazanych przez Zamawiającego (wymiary, treści, zdjęcia, logotypy)  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 19.10.2022 r. o godzinie 15:00.

24.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na na świadczenie usługi cateringowej podczas seminariów dydaktycznych w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 29.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:
Zaproszenie do składania ofert cenowych_wykonanie 4 tablic
Załączniki do zaproszenia_tablice
Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych_tłumacz

Załączniki do zaproszenia_tłumacz

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych_wykonanie projektów 4 tablic

Załączniki do zaproszenia_wykonanie projektów 4 tablic

21.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na realizację usługi tłumaczenia (polsko-niemieckiego, niemiecko-polskiego) podczas trwania seminarium dydaktycznego dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej” w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 25.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi tłumaczenia

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

21.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wybór trenera, który poprowadzi seminarium dydaktyczne dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej” w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym /„Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 25.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na wybór trenera, który poprowadzi seminarium dydaktyczne dla nauczycieli

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

01.12.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na digitalizację (wykonanie kopii cyfrowych) materiałów archiwalnych, w ramach realizacji projektu  „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 07.12.2021 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert i załączniki digitalizacja materiałów archiwalnych

Wzór metryczki

14.09.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie i dostawę materiałów na Konferencję fachową, w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych
i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und
verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie
Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 17.09.2021 r. o godzinie 12:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie i dostawę materiałów na Konferencję fachową

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

08.09.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych nna świadczenie usługi cateringowej podczas Konferencji fachowej w dniu 24.09.2021 r., w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci
edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym /
„Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken
sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

INFORMACJA [09.09.2021]: W związku z rozbieżnością zapisów w treści zaproszenia do składania ofert cenowych i formularzu ofertowym, publikujemy skorygowane załączniki do zaproszenia

Termin składania ofert upływa dnia 14.09.2021 r. o godzinie 15:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

[09.09.2021] Skorygowane załączniki do zaproszenia

10.05.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na druk tablic, informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA, wykonanie stelaży (konstrukcji wsporczej), transport do siedziby Zamawiającego, w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”/ „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Termin składania ofert upływa dnia 14.05.2021 r. o godzinie 14:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert wykonanie tablic

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

12.05. Wyjaśnienie do treści zaproszenia 

20.04.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie projektu graficznego oraz wykonanie i dostawę tablic informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”/ „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Termin składania ofert upływa dnia 27.04.2021 r. o godzinie 12:00.

Do pobrania:

Zawiadomienie o wyborze oferty

Zaproszenie do składania ofert cenowych – opracowanie graficzne tablic

Oferta cenowa – załączniki do zaproszenia

22.04.2021 Wyjaśnienie do treści zaproszenia

ROK 2020

21.09.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie koncepcji tablic informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA, obozowemu życiu jeńców wojennych, m.in. armii alianckich oraz Armii Czerwonej, formom pracy przymusowej i wybranym biografiom jeńców oraz opracowanie treści poszczególnych tablic wraz z tłumaczeniem na język niemiecki i angielski w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania

Zaproszenie do składania ofert cenowych opracowanie koncepcji tablic

Oferta cenowa – załączniki

05.03.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych w postępowaniu na przeprowadzenie dwujęzycznego seminarium dydaktycznego dla nauczycieli w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert – seminarium dydaktyczne

Załączniki edytowalne

26.02.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych w postępowaniu na opracowanie koncepcji oraz zasad funkcjonowania archiwum byłego Stalagu VIII A ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – koncepcja archiwum

Załączniki edytowalne

ROK 2019

03.12.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wybór trenerów prowadzących seminarium dydaktyczne w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert – trener seminarium

20.11.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie tekstów na stronę internetową Fundacji w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – opracowanie tekstów na stronę internetową Fundacji

20.11.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie rozbudowy strony internetowej Fundacji w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – rozbudowa strony internetowej

18.09.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie projektu oraz druk ulotek informacyjno – promocyjnych projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – projekt ulotki

24.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na na świadczenie usługi cateringowej podczas seminariów dydaktycznych w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 29.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi tłumaczenia

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

21.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na realizację usługi tłumaczenia (polsko-niemieckiego, niemiecko-polskiego) podczas trwania seminarium dydaktycznego dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej” w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 25.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi tłumaczenia

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

21.03.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wybór trenera, który poprowadzi seminarium dydaktyczne dla nauczycieli pn. „Lokalna historia i jej znaczenie w procesie kształtowania tożsamości regionalnej” w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym /„Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 25.03.2022 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na wybór trenera, który poprowadzi seminarium dydaktyczne dla nauczycieli

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

OFERTY ARCHIWALNE:

01.12.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na digitalizację (wykonanie kopii cyfrowych) materiałów archiwalnych, w ramach realizacji projektu  „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 07.12.2021 r. o godzinie 13:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert i załączniki digitalizacja materiałów archiwalnych

Wzór metryczki

14.09.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie i dostawę materiałów na Konferencję fachową, w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci edukacyjnych
i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und
verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie
Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 17.09.2021 r. o godzinie 12:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie i dostawę materiałów na Konferencję fachową

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

08.09.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych nna świadczenie usługi cateringowej podczas Konferencji fachowej w dniu 24.09.2021 r., w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”. Rozwój sieci
edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym /
„Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken
sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

INFORMACJA [09.09.2021]: W związku z rozbieżnością zapisów w treści zaproszenia do składania ofert cenowych i formularzu ofertowym, publikujemy skorygowane załączniki do zaproszenia

Termin składania ofert upływa dnia 14.09.2021 r. o godzinie 15:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert na świadczenie usługi cateringowej

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

[09.09.2021] Skorygowane załączniki do zaproszenia

10.05.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na druk tablic, informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA, wykonanie stelaży (konstrukcji wsporczej), transport do siedziby Zamawiającego, w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”/ „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Termin składania ofert upływa dnia 14.05.2021 r. o godzinie 14:00.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert wykonanie tablic

Oferta cenowa – Załączniki do zaproszenia

12.05. Wyjaśnienie do treści zaproszenia 

20.04.2021

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie projektu graficznego oraz wykonanie i dostawę tablic informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”/ „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Termin składania ofert upływa dnia 27.04.2021 r. o godzinie 12:00.

Do pobrania:

Zawiadomienie o wyborze oferty

Zaproszenie do składania ofert cenowych – opracowanie graficzne tablic

Oferta cenowa – załączniki do zaproszenia

22.04.2021 Wyjaśnienie do treści zaproszenia

ROK 2020

21.09.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie koncepcji tablic informacyjno-dydaktycznych poświęconych historii Stalagu VIIIA, obozowemu życiu jeńców wojennych, m.in. armii alianckich oraz Armii Czerwonej, formom pracy przymusowej i wybranym biografiom jeńców oraz opracowanie treści poszczególnych tablic wraz z tłumaczeniem na język niemiecki i angielski w ramach realizacji projektu pn. „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania

Zaproszenie do składania ofert cenowych opracowanie koncepcji tablic

Oferta cenowa – załączniki

05.03.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych w postępowaniu na przeprowadzenie dwujęzycznego seminarium dydaktycznego dla nauczycieli w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert – seminarium dydaktyczne

Załączniki edytowalne

26.02.2020

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych w postępowaniu na opracowanie koncepcji oraz zasad funkcjonowania archiwum byłego Stalagu VIII A ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – koncepcja archiwum

Załączniki edytowalne

ROK 2019

03.12.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wybór trenerów prowadzących seminarium dydaktyczne w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert – trener seminarium

20.11.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie tekstów na stronę internetową Fundacji w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – opracowanie tekstów na stronę internetową Fundacji

20.11.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie rozbudowy strony internetowej Fundacji w ramach projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – rozbudowa strony internetowej

18.09.2019

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wykonanie projektu oraz druk ulotek informacyjno – promocyjnych projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w pamięć w imię przyszłości” / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”.

Do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert cenowych – projekt ulotki

20.10.2022

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Zapraszamy do składania ofert cenowych na opracowanie projektu i druk przewodnika ze wskazówkami dydaktycznymi po miejscu pamięci Stalag VIIIA w czterech wersjach językowych  w ramach realizacji projektu „Poznać i zrozumieć. Pamięć w imię przyszłości”.  Rozwój sieci edukacyjnych i społeczeństwa obywatelskiego w polsko-saksońskim regionie przygranicznym / „Lernen und verstehen. Zukunft durch Erinnerung”. Weiterentwicklung von Bildungsnetzwerken sowie Bürgergesellschaft im sächsisch-polnischen Grenzraum.

Termin składania ofert upływa dnia 27.10.2022 r. o godzinie 15:00.

Zaproszenie do składania ofert cenowych_przewodnik ze wskazówkami dydaktycznymi

Załączniki do zaproszenia_przewodnik ze wskazówkami dydaktycznymi